Kitap WhatsApp Destek: 0535 362 97 41 | Eğitim WhatsApp Destek: 0505 657 66 41

Görülen Kentlerde Çizgilerin Müziği

20,80TL
Görülen Kentlerde Çizgilerin Müziği Kitap AçıklamasıErdal Ekmekçi, çizgileriyle mimari üzerinden kenti, kent üzerinden de modern insanı yorumluyor. Çizgilerinde resime yakınlık ve desen arayışı, çizginin öne çıkışı, dirilik, keskinlik ve bunların yaşayan ve kalbi olan resimlere dönüştürmeye çabalıyo..
PAYLAŞ

Görülen Kentlerde Çizgilerin Müziği Kitap Açıklaması

Erdal Ekmekçi, çizgileriyle mimari üzerinden kenti, kent üzerinden de modern insanı yorumluyor. Çizgilerinde resime yakınlık ve desen arayışı, çizginin öne çıkışı, dirilik, keskinlik ve bunların yaşayan ve kalbi olan resimlere dönüştürmeye çabalıyor.

Eski ve yeninin "saygı" ile bir arada  kalabilmesiyle zenginleştiğimizi hatırlatan kitap, yeni yerler arayışında "Modern Kavimler Göçü" yaşayan günümüz insanına sahip çıkılması gereken değerleri sorgulatıyor.

Şehirlerin "anı deposu" olan kent mimarisi üzerinden insanların hayatlarına, yaşadıkları değişimlere ışık tutan anlar yaratmayı amaçlayan kitap, modern hayatın koşturması içerisinde önemli olanın ne olduğunu düşünebilmemiz için bir "an" yaratıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Künye
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1.Baskı
Ebat 13,5 x 19,5

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Güzida Dijital Medya Ajansı