Kitap WhatsApp Destek: 0535 362 97 41 | Eğitim WhatsApp Destek: 0505 657 66 41

Hikaye Dönüştürme Atölyesi

300,00TL
  • Başlangıç Tarihi: 2 Mart 2024
  • Ders Gün ve Saatleri: Cumartesi - 13.00 / 14.30 saatleri arasında
  • Toplam Ders Saati: 90 Dakika
PAYLAŞ

EĞİTİM DETAYLARI

8-10 Yaş Grubuna Yönelik - Yüz yüze Atölye

Hikaye Dönüştürme Atölyesinde çocuklarla hikayenin temel ögeleri üzerine düşünüyor bir hikayeyi yeniden yazıyoruz.  

Bu aşamada çocuklar hikayeyi kurgularken nelere dikkat etmeleri gerektiğini; giriş, gelişme sonuç bölümlerinin nasıl yazıldığını, karakter kurgusunun nasıl yapıldığını ve öykü içerisindeki çatışmanın nasıl yaratıldığını öğrenecekler.


Not: Bu atölye, 24 Şubat Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz Anadolu Medeniyetleri Müzesi Keşif ve Arabul Atölyesinin devamı niteliğindedir.BAŞVURU KOŞULLARI

Vakfın, başvurumu kabul etmeme (başvuruyu iptal) hakkı olduğunu kabul ederim.

Seminer süresi boyunca, vakfın ve seminerlerin genel düzenini bozucu, vakıf çalışanlarını, seminer eğiticilerini ve diğer seminer katılımcılarını rahatsız edici söz ve davranışlar sergilemem halinde, seminer kaydımın, Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı tarafından tek taraflı olarak feshedilmesini / iptal edilmesini kabul ve taahhüt ederim.

Vakıf, gerektiğinde seminer programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Başvuru formları değerlendirildikten sonra ve grup yeter sayısına ulaşıldığında, başvurusu kabul edilenlere geri bildirim yapılacaktır.

Gizlilik ilkelerimiz ve kişisel verilerin korunması hakkındaki kanun gereği, oturumlar kayıt altına alınmayacaktır. Özel durumlarda, oturumun kayıt altına alınması gerekirse, eğitmen ya da um:ag teknik ekibinden ilgili kişi katılımcıların tek tek onayını alacaktır.
EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Güzida Dijital Medya Ajansı