Kitap WhatsApp Destek: 0535 362 97 41 | Eğitim WhatsApp Destek: 0505 657 66 41

Bilgi Çağında Kişiliğin Evrimi Ve Dijital Kimlikler

450,00TL
  • Eğitmen: Ceren Ünal
  • Başlangıç Tarihi: 29 Nisan 2024
  • Ders Gün ve Saatleri: Pazartesi - 19.00 / 22.00 saatleri arasında HİBRİT
  • Toplam Ders Saati: 3 Saat
PAYLAŞ

EĞİTİM DETAYLARI

Seminerin amacı, kamusal ve özel hayat arasındaki sınırların belirsizleştiği, mahremiyetin yeniden tanımlandığı, Internet’in akıllı telefonlar, bağlı nesneler ve yapay zekâ uygulamaları ile her anımıza ortak olduğu bilgi çağında kişilik kavramının tarihsel, felsefi ve hukuki evrimini tartışmaktır. Dijitalleşme ve sosyal medya platformlarının yarattığı sürekli çevrimiçi olma baskısı, olan biteni kaçırma korkusu ve iptal/linç kültürü karşısında çoklu kimlik ve profillerin nasıl şekillendiği, gözetleme kapitalizmi ve kişisel verilerin ticarileştirilmesi konuları ele alınacak, dijital dünyada ne kadar kendimiz ve ne kadar özgür olabildiğimiz sorularına yanıt aranacaktır. 
BAŞVURU KOŞULLARI

Vakfın, başvurumu kabul etmeme (başvuruyu iptal) hakkı olduğunu kabul ederim.

Seminer süresi boyunca, vakfın ve seminerlerin genel düzenini bozucu, vakıf çalışanlarını, seminer eğiticilerini ve diğer seminer katılımcılarını rahatsız edici söz ve davranışlar sergilemem halinde, seminer kaydımın, Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı tarafından tek taraflı olarak feshedilmesini / iptal edilmesini kabul ve taahhüt ederim.

Vakıf, gerektiğinde seminer programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Başvuru formları değerlendirildikten sonra ve grup yeter sayısına ulaşıldığında, başvurusu kabul edilenlere geri bildirim yapılacaktır.

Gizlilik ilkelerimiz ve kişisel verilerin korunması hakkındaki kanun gereği, oturumlar kayıt altına alınmayacaktır. Özel durumlarda, oturumun kayıt altına alınması gerekirse, eğitmen ya da um:ag teknik ekibinden ilgili kişi katılımcıların tek tek onayını alacaktır.
EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Güzida Dijital Medya Ajansı