Kitap WhatsApp Destek: 0535 362 97 41 | Eğitim WhatsApp Destek: 0505 657 66 41

Uygulamalı Kurmaca Atölyesi

2.000,00TL
  • Eğitmen: Fadime Uslu - Doğuş Sarpkaya
  • Başlangıç Tarihi: Seminerimiz, güz döneminde (Ekim 2024) yapılacaktır. Başlangıç günü başvuru sahiplerine ayrıca bildirilecektir.
  • Ders Gün ve Saatleri: 20.30 /22.30 saatleri arasında çevrimiçi/Zoom uygulamasıyla
  • Toplam Ders Saati: 5 Hafta /10 Saat
PAYLAŞ

EĞİTİM DETAYLARI

Uygulamalı Kurmaca Atölyesi'nde bir öyküyü, romanı, denemeyi, senaryoyu bir araya getiren öğeler ve kavramlar arasındaki dinamik ilişki irdelenecektir.

Kurmaca yazan, üstüne düşünen, okuma deneyimini çoğullaştırmak isteyen herkesin davet edildiği derslerde hikâyenin yapısı-anlatım biçimi arasındaki ilişki, atmosfer, ritim, nesneler, semboller, temsillerle anlam örüntüsü oluşturma, anlatıcının konumu, anlatıcı türleri, bakış açısı, gizli, örtük, açık bilgi, etkinin derinleştirilmesi gibi konular üzerinde durulacaktır.

Detaylı program başvuru sahipleriyle ayrıca paylaşılacaktır.
BAŞVURU KOŞULLARI

Vakfın, başvurumu kabul etmeme (başvuruyu iptal) hakkı olduğunu kabul ederim.

Seminer süresi boyunca, vakfın ve seminerlerin genel düzenini bozucu, vakıf çalışanlarını, seminer eğiticilerini ve diğer seminer katılımcılarını rahatsız edici söz ve davranışlar sergilemem halinde, seminer kaydımın, Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı tarafından tek taraflı olarak feshedilmesini / iptal edilmesini kabul ve taahhüt ederim.

Vakıf, gerektiğinde seminer programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Başvuru formları değerlendirildikten sonra ve grup yeter sayısına ulaşıldığında, başvurusu kabul edilenlere geri bildirim yapılacaktır.

Gizlilik ilkelerimiz ve kişisel verilerin korunması hakkındaki kanun gereği, oturumlar kayıt altına alınmayacaktır. Özel durumlarda, oturumun kayıt altına alınması gerekirse, eğitmen ya da um:ag teknik ekibinden ilgili kişi katılımcıların tek tek onayını alacaktır.
EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Güzida Dijital Medya Ajansı