Kitap WhatsApp Destek: 0535 362 97 41 | Eğitim WhatsApp Destek 0535 362 97 40

Yeraltından Notlar

25

11,25TL

15,00TL

  • ISBN: 9786052060605
  • Yayınevi: Aylak Adam
  • Stok Durumu: Stokta var
Hayatı acılar içinde geçmiş bir ustanın yarattığı isimsiz karakter, sizlere YERALTI’ndan sesleniyor. Dostoyevski’nin, edebiyat dünyasında yaratılmış en acılı ve karamsar karakterlerinden olan isimsiz kahramanı, geçmişte memurluk yapmış ama şimdilerde sosyal hayattan bütünüyle elini eteğini çekerek k..
PAYLAŞ

Hayatı acılar içinde geçmiş bir ustanın yarattığı isimsiz karakter, sizlere YERALTI’ndan sesleniyor. Dostoyevski’nin, edebiyat dünyasında yaratılmış en acılı ve karamsar karakterlerinden olan isimsiz kahramanı, geçmişte memurluk yapmış ama şimdilerde sosyal hayattan bütünüyle elini eteğini çekerek kendi kabuğuna sinmiş bir adam. Kendisini hasta bir adam olarak nitelediği satırlarında, asla var olmayacaklarını düşündüğü okurlarına, tutkulu, takıntılı ve kendisiyle bolca çelişen bir anlatı sunarken; bir yandan mantıktan yoksun insan doğasına ve sosyal ütopyaların sahteliğine açtığı savaşı izlemek üzere sizleri de YERALTI’na davet ediyor.

Dostoyevski’nin, Yeraltından Notlar’la, on dokuzuncu ve yirminci yüzyıl edebiyatlarına bir ara hat çizdiği kabul ediliyor; karakterleriyle her iki dönemi de yansıtmayı başarırken okurlara fazlasıyla sarsıcı manzaralar sunuyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Güzida Dijital Medya Ajansı